Objednání možné pouze z České republiky. V případě zájmu o objednání tohoto sortimentu zákaznicemi ze SR, nás kontaktujte

Možná se to týká Vás více, než si myslíte

Mnoho žen trpí nějakou formou vaginálního podráždění, protože používají prostředky intimní dámské hygieny, které obsahují plasty, viskózu, celulosu, parfémy, anebo superabsorpční a další petrochemické produkty.

Při každodenním používání slipové vložky (tzv. intimky) může přitomnost těchto složek vytvořit mikro-klima, které je ideální pro šíření bakterií, plísní a vzniku podráždění.

Prostředí vaginy je extrémně citlivé. Vzhledem k tomu, že je vlhké a často vystaveno tření, zatímco žena sedí nebo se pohybuje, je často tato oblast vystavena působení těchto škodlivin. Chemikálie obsažené v hygienických vložkách, tamponech, slipových vložkách, toaletním papíru, pracích mýdlech a detergentech, působí škodlivě na prostředí vaginy a mohou způsobovat podráždění. Prevencí jak se vyhnout kontaktu s potenciálními dráždivými látkami je používání dámských hygienických potřeb na bázi přírodní bavlny, která zabraňuje nebo dokonce eliminuje rizika spojená s tímto typem podráždění a alergie.

Vaginální podráždění se může objevit u ženy v každém věku života. Nejčastěji ale během reprodukčního období, tedy v letech, ve kterých žena svůj menstruační cyklus.

Výzkumy bylo prokázáno, že se na vzniku vaginálního podráždění, často v kombinaci s používáním umělých výrobků intimní dámské hygieny mohou podílet i další faktory. Jedná se zejména o:

• denní nošení těsného spodního prádla

• příliš těsné kalhoty

• používání kalhotek střih Tanga (string) a z převyšujícím obsahem umělých vláken

• depilace: brazilská a karibská

Řešení má název MASMI LOGO