Objednání možné pouze z České republiky. V případě zájmu o objednání tohoto sortimentu zákaznicemi ze SR, nás kontaktujte

Intimní hygiena

V sortimentu dámské intimní hygieny Vám nabízíme produkty španělské společnosti Cotton High Tech, S.L. - Cohitech

ŘADA MASMI NATURAL COTTON

MASMI logo

je tvořena širokou škálou přírodních produktů pro ženskou intimní hygienu vyrobené ze 100% čisté přírodní bavlny nebo organické bavlny, která je šetrná k pokožce a zachování životního prostředí.

Aby byly ženy zdravé = měly by používat výrobky ze 100% organické bavlny

Více než 20% gynekologických potíží žen je v důsledku nemoci nebo problémů s narušeným vnitřním prostředím sliznice vaginy. Velký počet těchto onemocnění může vážně ovlivnit kvalitu života žen. Většina těchto problémů je způsobena nesprávnou hygienou nebo použitím nevhodných produktů dráždících pokožku.

Přírodní vlastnosti bavlny přináší mimořádné výhody! Pokud je 100% bio bavlna použita při výrobě přírodních hygienických výrobků, pomáhá předcházet a snižovat riziko podráždění a alergií, způsobených působením celulózy, plastů, superabsorbentů a petrochemie, jež jsou obsaženy v běžných konvenčních hygienických prostředcích.

Vlastnosti výrobků MASMI NATURAL COTTON:

  •          PRODYŠNÉ, nebrání přirozenému proudění vzduchu skrze vlákna

  •          GARANCE OPTIMÁLNÍHO PROSTŘEDÍ vlhkosti a zabránění vysušení pokožky a sliznice

  •          ZAJIŠŤUJÍ přirozené Ph lidského těla a tím nemění kyselost vaginální sliznice

  •          HYPOALERGENNÍ, snižují a pomáhají předcházet rizikům podráždění, alergií a infekcí

  •          JEMNÉ a měkké k pokožce, s maximální ochranou při Vašich dnech

 

 

COTTON HIGH TECH - COHITECH je zkušená společnost specializující se na výrobu kompletního sortimentu dámských hygienických produktů, které jsou vyrobeny z vlákna z ČISTÉ BAVLNY.

Pokročilý výrobní proces a povědomí o zdravotní nezávadnosti bavlněných vláken umožnilo rozvíjet pokročilé technologie a široký sortiment výrobků z čisté bavlny, pod značkou MASMI NATURAL COTTON, sloužících k uspokojení potřeb žen se všemi výhodami ČISTÉ BAVLNY.

Všechny produkty použité při výrobě pochází z konvenčního zemědělství a byly certifikované ICEA (Etický institut pro certifikaci a ochranu životního prostředí) a GOTS (Globální Organické Standardy). Všechny výrobky byly testovány na hypoalergennost v externích laboratořích a bylo prokázáno, že působí nedráždivě. Všechny produkty jsou rovněž dermatologicky testovány.

Společnost je držitelem certifikace ISO 9001:2008 Certified.

 

Logo ICEA